БАЛСАМИКО ОЦЕТ СО ТАРТУФ

756 ден

Out of stock

Категорија:

Откријте ги тајните на медитарнските вкусови , преку Cipriani балсамико crema di Modena со бел тартуф.
Задолжителен додаток на брускети , во сите дресинзи , рукола салата, туна салата , во сите морски специјалитети, десерти, сладолед како и за многу вегетаијански и вегански оброци..
250гр

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “БАЛСАМИКО ОЦЕТ СО ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *