ЛЕТЕН ТАРТУФ ВО САЛАМУРА

1.240 ден

Out of stock

Категорија:

Еден од најпрестижните вкусови во светот, вкусот на Италијанскиот тартуф,вкусот на Cipriani тартуфот одсега достапен и во Македонија.

Тартуфот е најпозната и најпопуларна печуркапознатакакодијамантвосветот.Освен по својот величествен вкус, таа е позната и по своите лековити својства содржи 22 аминокиселини и делуванапотенцијата и виталноста.Позната е како Мозочна храна односно ги регенерираат мозочните ќелии и ги подобруваат можностите за меморија и концентрација.Исто така тој е силен афродизијак кој што е докажано од повеќе научници.

30гр.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “ЛЕТЕН ТАРТУФ ВО САЛАМУРА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *