МАРМАЛАД ОД ЦРВЕНИ ПОРТОКАЛИ

260 ден

Out of stock

Категорија:

За 100гр производ користени се 42 гр. овошје
Состав: Црвени Портокали, шеќер. Згуснувач: Цитрус Пектин

340gr

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “МАРМАЛАД ОД ЦРВЕНИ ПОРТОКАЛИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *