МАСЛО ОД БЕЛ ТАРТУФ

640 ден1.220 ден

SKU: N/A Категорија:

Доведете го секој настан и секој ваш миг до совршенство со маслиновите со црн и бел тартуф од Cipriani.
Неопходно во сите сосови , дресинг за салати, неодоливо во секаков вид на паста , помфрит, пекарски компир , додаток во јадења со месо, риба како и за многу вегетаијански и вегански оброци.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “МАСЛО ОД БЕЛ ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *