МАСЛО СО ЦРН ТАРТУФ

630 ден1.160 ден

SKU: N/A Категорија:

Ime vo cenovnik: OLIOal tartufo Nero 100ml ; Cena – 504 den
Доведете го секој настан и секој ваш миг до совршенство со маслиновите со црн и бел тартуф од Cipriani.
Неопходно во сите сосови , дресинг за салати, неодоливо во секаков вид на паста , помфрит, пекарски компир , додаток во јадења со месо, риба како и за многу вегетаијански и вегански оброци.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “МАСЛО СО ЦРН ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *