САЛСА РЕГИНА

726 ден1.323 ден

SKU: N/A Категорија:

Queen Sauce -Тешко е да се најде добра инспирација за добра храна. Мора да ја зграпчите каде и да налетате на неа Salsa Regina.
Идеално за брускети,прилог сосови , дресинг за салати, неодоливо во секаков вид на паста , јадења со месо, риба и сл.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “САЛСА РЕГИНА”

Your email address will not be published. Required fields are marked *