СОЛ СО ЛЕТЕН ТАРТУФ

470 ден

Категорија:

Сол со тартуфи, со мал додаток до вистинско големо задоволство.
Морска сол со сув тартуф.
100гр.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “СОЛ СО ЛЕТЕН ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *