СОС ОД БЕЛ ТАРТУФ

630 ден1.060 ден

SKU: N/A Категорија:

Не пропуштајте оваа мешавина од Шамињон печурка (agariciusbispous), масло од сончогледово семе, брашно од ориз,сол и белтартуф (T.borchii V.) да ја збогати вашата трпеза на најквалитетен начин.
Идеално за брускети,прилог сосови , дресинг за салати, неодоливо во секаков вид на паста , јадења со месо, риба како и за многу вегетаијански и вегански оброци.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “СОС ОД БЕЛ ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *