СОС ОД ЦРН ТАРТУФ

570 ден960 ден

SKU: N/A Категорија:

Просто неодоливо и непходно за секого и секој дом…
Идеално за брускети,прилог сосови , дресинг за салати, неодоливо во секаков вид на паста , јадења со месо, риба како и за многу вегетаријански и вегански оброци.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “СОС ОД ЦРН ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *