ЦРВЕН КРОМИД ВО СОС (ЧАТНИ)

225 ден

Out of stock

Категорија:

Состав: Црвен кромид 48%, шеќер, вински оцет, балсамиран оцет, кромид во прав, масло од репка, лимонов сок, пире од лук, морска сол. Згуснувач: Цитрус Пектин. Регулатор на киселост: лимонска киселина, чили во прав.

340гр

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “ЦРВЕН КРОМИД ВО СОС (ЧАТНИ)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *