ЏЕМ ОД КАЈСИИ

230 ден

Out of stock

Категорија:

За 100гр производ користени се 70 гр. овошје
Состав: Кајсии, шеќер. Згуснувач: Цитрус Пектин

340гр

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “ЏЕМ ОД КАЈСИИ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *