RIEDEL, DECANTER ESCARGOT

5.900 ден

Out of stock

SKU: 9006206815869 Категории: ,

Декантерот Escargot е симпатичен и функционален додаток на вашата трпезариска маса. Кога е исправено на вашата маса, се појавува воздушна вакцина во телото на декантерот. Како што сакате да се прелива, вакцината го принудува свеж воздух иако веќе декантирано вино, создавајќи меур гаргара. Овој енергичен процес го прави идеален за млади вина. Овој салон е дизајниран за едно шише вино. Овој пакет содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен. Те молам само рачно миење.
РИЕДЕЛ препорачува: Користете средства за чистење шишиња за да ги отстраните дамките од садот.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER ESCARGOT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *