RIEDEL DECANTER HORSE

11.500 ден

SKU: 9006206814787 Категорија:

Година на дизајнот: 2014

Волумен: 1766.0 ccm

Висина: 600.0 mm

Број на парчиња во пакетот: 1.0

Вид на изработка: рачно производство

Материјал: Кристал

Внимание: Обликот на декантерот не подразбира дека истиот може да се користи како рачка. Не ставајте рака или друго во вовлечениот дел. Овој пакет содржи едно парче. Ве молиме перете го единствено на рака.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL DECANTER HORSE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *