RIEDEL, DECANTER SWAN

7.800 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Овој пакет содржи едно парче. Овој производ е рачно изработен. Само рачно миење.
РИЕДЕЛ препорачува: Користете средства за чистење шишиња за да ги отстраните дамките од садот.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, DECANTER SWAN”

Your email address will not be published. Required fields are marked *