RIEDEL PALOMA DECANTER

7.950 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 632868200737 Категории: ,
  • Дизајниран со грациозна елеганција
  • 24 проценти кристал за брилијатност и бистрина
  • Декантирањето го изложуваа виното на повеќе кислород, дозволувајќи му да го развие својот целосен потенцијал
  • Се препорачува рачно миење

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL PALOMA DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *