RIEDEL SWAN DECANTER

9.620 ден

ДЕКАНТЕР ВО ПОСЕБНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

Категорија:

Име: Swan

Број: 2007/02

Година: 2008

Висина: 600 mm, 23-5/8″

Волумен: 1570 ccm, 55-1/2 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL SWAN DECANTER”

Your email address will not be published. Required fields are marked *