SOMMELIERS BORDEAUX GRAND CRU GLASS

2.490 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206911585 Категории: ,

Колекција: Sommeliers

Препорачуваме за: Bordeaux Grand Cru

Број: 4400/00

Година: 1961

Висина: 270 mm, 10-5/8″

Волумен: 860 ccm, 30-3/8″

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS BORDEAUX GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *