VOLEX, BLOC DE FOIE GRAS DE CANARD 30% MORCEAUX

650 ден

Out of stock

Категорија:

Деликатес од џигер од патка со 30% парчиња.
Продуктот е стерилизиран.
180гр.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VOLEX, BLOC DE FOIE GRAS DE CANARD 30% MORCEAUX”

Your email address will not be published. Required fields are marked *