КАРПАЧИО ОД ЛЕТЕН ЦРН ТАРТУФ

1.060 ден2.990 ден

SKU: N/A Категорија:

За сите генерации-Cipriani carpaccio е парче тартуф кое секогаш е одличен избор за квалитетни и здраво подготвени оброци за целото семејство. Бидете здрави и хранете се здраво со помош на Cipriani.

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “КАРПАЧИО ОД ЛЕТЕН ЦРН ТАРТУФ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *