B.Y.O. SPECIAL BAG FOR GLASSES

3.200 ден

Out of stock

SKU: 9006206322831 Категорија:

RIEDEL (Ридл) B.Y.O. торба

Оваа B.Y.O. специјална торба за носење на чаши за вино е сон на секој ентузијаст за вино! RIEDEL создаде солидна, великодушно голема 44,5см x 30,5см x 13см торба од црно платно. Издржливото платно со надворешниот слој ја заштитува внатрешноста, која има четири добро изолирани, прилагодливи делови, кои ви дозволуваат да носите чаши, вино … дури и мал декантер. Оваа торба се затвора со патент, има рачки за удобно и лесно носење и прилагодлив каиш за на рамо. На предниот дел од торбата, за дополнително чувство на класа, извезено е логото на Riedel во црно. Совршен подарок за секој љубител на вино.

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “B.Y.O. SPECIAL BAG FOR GLASSES”

Your email address will not be published. Required fields are marked *