BOSCHETTO, GRIGLIATA ITALIAN SEA SALT

485 ден

Out of stock

Категорија:

Италијанска сол од Сицилија во комбинација со грил зачини.
Мелница со можност за дополнување.
Содржина 200гр.

 

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “BOSCHETTO, GRIGLIATA ITALIAN SEA SALT”

Your email address will not be published. Required fields are marked *