IVANOV WINERY, TEMJANIKA 2022, 0.75L

320 ден

Категории: ,

Изразени ароми на бозел и цитрус, со лесен и освежителен вкус. Одлично како аперитив, со зелена салата, риба и пилешко. Чисто задоволство!

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Македонски винарии:

Сорта:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “IVANOV WINERY, TEMJANIKA 2022, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *