JANKO, SAUVIGNON BLANC, 0.75L

970 ден

SKU: MAXCORP18 Категории: ,

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:

Сорта:

% алкохол:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “JANKO, SAUVIGNON BLANC, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *