VOLEX, BLOC DE FOIE GRAS DE CANARD

555 ден

Out of stock

Категорија:

Деликатес од пате од џигер од патка.
Продуктот е стерилизиран.
180гр.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VOLEX, BLOC DE FOIE GRAS DE CANARD”

Your email address will not be published. Required fields are marked *