VOLEX, FOIS GRAS DE CANARD ENTIER II

660 ден

Out of stock

Категорија:

Деликатес од цел џигер од патка во француска тегла.
Производот е стерилизиран.
180гр.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VOLEX, FOIS GRAS DE CANARD ENTIER II”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *