CHATEAU RIZOV, TEMJANIKA, 0.75L

520 ден

SKU: 520 Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Македонски винарии:
Сорта:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “CHATEAU RIZOV, TEMJANIKA, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *