FINCA FELLA, ALTADO MONASTRELL 2020, 0.75L

820 ден

SKU: MONASTREL Категории: ,

НАЈДОБРО СЕ СЕРВИРА СО: Идеален со чорби со длабок вкус, богато месо, тестенини со печурки, суво месо како шпанска шунка и суво сирење.

ТЕМПЕРАТУРА НА ПОСЛУЖУВАЊЕ: 16-18°C

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Регион:
Сорта:
Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “FINCA FELLA, ALTADO MONASTRELL 2020, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *