GRAPE RIESLING, SAUVIGNON BLANC GLASS

2.000 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206513826 Категории: ,

Колекција: Grape

Препорачуваме за: Riesling / Sauvignon Blanc

Број: 6404/15

Година: 2006

Висина: 235 mm, 9-1/4″

Волумен: 380 ccm, 13-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “GRAPE RIESLING, SAUVIGNON BLANC GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *