RIEDEL, GRAPE CHAMPAGNE GLASS

1.870 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

5 in stock

SKU: 9006206513840 Категории: ,

Колекција: O-Riedel

Препорачуваме за: Champagne

Број: 6404/28

Година: 2006

Висина: 235 mm, 9-1/4″

Волумен: 285 ccm, 10 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, GRAPE CHAMPAGNE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *