VINUM XL RIESLING GRAND CRU GLASS

1.550 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

4 in stock

SKU: 9006206515394 Категории: ,

Колекција: Vinum XL

Препорачуваме за: Riesling Grand Cru

Број: 6416/51

Година: 2009

Висина: 235 mm, 9-1/4″

Волумен: 405 ccm, 14-1/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “VINUM XL RIESLING GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *