RIEDEL VITIS SYRAH/SHIRAZ GLASS

2.470 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

3 in stock

SKU: 9006206514144 Категории: ,

Vitis : Syrah/Shiraz – Грациозен дизајн за особено искуство на пиење вино: Сира чашата од серијата Витис произведена со машинско издувување претставува винско искуство за сите ваши сетила.

Колекција: Vitis

Препорачуваме за: Shiraz / Syrah

Број: 0403/30

Година: 2007

Висина: 260 mm, 10-1/4″

Волумен: 665 ccm, 23-1/2 oz

Категорија на цена: умерена

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL VITIS SYRAH/SHIRAZ GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *