SOMMELIERS BLACK TIE BORDEAUX GRAND CRU GLASS

2.740 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

Out of stock

SKU: 9006206212811 Категории: ,

Колекција: Sommeliers Black Tie
Препорачуваме за: Bordeaux Grand Cru
Број: 4100/00
Година: 2008
Висина: 282 mm, 11″
Волумен: 860 ccm, 30-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS BLACK TIE BORDEAUX GRAND CRU GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *