GRAPE SYRAH, SHIRAZ GLASS

2.350 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

7 in stock

SKU: 9006206513857 Категории: ,

Колекција: Grape

Препорачуваме за: Shiraz / Syrah

Број: 6404/30

Година: 2006

Висина: 245 mm, 9-5/8″

Волумен: 780 ccm, 27-1/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “GRAPE SYRAH, SHIRAZ GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *