GRAPE CHARDONNAY GLASS

1.870 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

Колекција: Grape

Препорачуваме за: Шардоне

Број: 6404/97

Година: 2006

Висина: 217 mm, 8-1/2″

Волумен: 630 ccm, 22-1/4 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “GRAPE CHARDONNAY GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *