SOMMELIERS BLACK TIE VINTAGE CHAMPAGNE GLASS

1.930 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ)

3 in stock

SKU: 9006206212880 Категории: ,

Колекција: Sommeliers Black Tie

Препорачуваме за: Vintage Champagne

Број: 4100/28

Година: 2008

Висина: 262 mm, 10-3/8″

Волумен: 330 ccm, 11-5/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS BLACK TIE VINTAGE CHAMPAGNE GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *