SOMMELIERS TASTING GLASS

810 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

2 in stock

SKU: 9006206111947 Категории: ,

Производител: Riedel Crystal
Повеќе: Riedel Sommeliers Clear Tasting Glass (мала)
Тип: Чаша за дегустирање на вино
Изработена од кристал
Волумен: 375 ml

Висина: 108 mm
Код: 4400/95
Начин на производство: рачна изработка

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS TASTING GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *