RIEDEL, H₂’O’ WATER GLASS

710 ден

ДВЕ ЧАШИ ВО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА ПАКУВАЊЕ

Out of stock

SKU: 9006206513109 Категории: ,

Чашата за вода е совршена за надополнување на секој вид на трпеза, од елегантна до секојдневна и неформална. Тенок, но сепак издржлив, овој дизајн на чаша нуди одличен финиш.

Сетот содржи две чаши.
Машински е изрботена и безбедна е за машинско миење

Колекција: O-Riedel

Препорачуваме за: Water

Број: 0414/01

Година: 2005

Висина: 80 mm, 3-1/8″

Волумен: 330 ccm, 11-2/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “RIEDEL, H₂’O’ WATER GLASS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *