SOMMELIERS BLIND BLIND TASTING GLASS

1.760 ден

ЕДНА ЧАША СО ЕКСКЛУЗИВНО ПАКУВАЊЕ, ЦЕНА ЗА КОМПЛЕТ

SKU: 9006206212477 Категорија:

Колекција: Sommeliers Blind Blind Tasting Glass

Препорачуваме за: тестирање на вина

Број: 8400/15

Година: 2003

Висина: 226 mm, 8-7/8″

Волумен: 380 ccm, 13-3/8 oz

Дополнителни Информации

Type:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “SOMMELIERS BLIND BLIND TASTING GLASS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *