ILIEV WINERY, GEWURTZTRAMINER, 0.75L

690 ден

SKU: ВИНОИЛИЕВТРАМ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Македонски винарии:
Сорта:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “ILIEV WINERY, GEWURTZTRAMINER, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *