IVANOV WINERY, STANUSINA 2022, 0.75L

260 ден

Нежна розе боја, дискретни ароми на црвени бобинки и со лесно тело и пријатен
вкус. Замислете се покрај езеро, со пријатели и чаша розе. Подобро, здравје!

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Македонски винарии:

Сорта:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “IVANOV WINERY, STANUSINA 2022, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *