MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA RIPASO SUPERIORE CLASSICO “CASA CAPITEL” DOC 2019 0.75L

920 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:
Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA RIPASO SUPERIORE CLASSICO “CASA CAPITEL” DOC 2019 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *