MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA RIPASO SUPERIORE CLASSICO DOC 2020 0.75L

870 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Странски Винарии:
Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA RIPASO SUPERIORE CLASSICO DOC 2020 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *