MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA SUPERIORE CLASSICO DOC 2020, 0.75L

790 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Странски Винарии:
Земја:

Берба:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “MONTE DEL FRA, VALPOLICELLA SUPERIORE CLASSICO DOC 2020, 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *