PESHKOV WINERY, SMEDEREVKA BARREL FERMENTED 0.75L

499 ден

Категории: , , ,

, грејпфрут, печен леб, сочен лимон

Дополнителни Информации

Достапни волумени:

,

Земја:

,

Македонски винарии:
Сорта:

,

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PESHKOV WINERY, SMEDEREVKA BARREL FERMENTED 0.75L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *