PIAZZO, DOLCETTO D’ALBA BURAN 2021

700 ден

Категории: ,

Дополнителни Информации

% алкохол:

Достапни волумени:

Земја:

Сорта:

Берба:

Странски Винарии:

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PIAZZO, DOLCETTO D’ALBA BURAN 2021”

Your email address will not be published. Required fields are marked *