PULLTEX, PWC CELLER LABEL

420 ден

6 in stock

SKU: 109-404-00 Категории: ,

36 етикети со две бои за да ги идентификувате шишињата и на одредено растојание. Црна страна за црвените вина, а зелената
страна за белите и розевите вина. Повторно може да се користи.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC CELLER LABEL”

Your email address will not be published. Required fields are marked *