PULLTEX, PWC TOLEDO SET

1.950 ден

20 in stock

Комплетите „Пултекс“ се содржати од најдобрите отворачи и други додатоци за служење на вино.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC TOLEDO SET”

Your email address will not be published. Required fields are marked *