PULLTEX, PWC STARTER SET 5 PCS MONZA BLACK

1.200 ден

2 in stock

SKU: 107-834-00 Категории: ,

Комплетот од 5 парчиња вклучува отварач од Pullparrot со двоен левел на повлекување, мешано освежување за вино и шампањ, затворач за пенливо вино, затворач за вино и брендирани подлоги.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC STARTER SET 5 PCS MONZA BLACK”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *