PULLTEX, PWC IDENTITY

420 ден

28 in stock

Изработено од флексибилна гума, 10 парчиња идентификатори на чаши во различни бои. Погоден е за мезе, коктели, дегустации на вино или настани. Претставено на пластична лента што може да се чува во фиока.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC IDENTITY”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *