PULLTEX, PWC AIRVIN MICRO-AEREATOR

390 ден

5 in stock

SKU: 109-520-00 Категории: ,

Pulltex AirVin произведува внатрешен проток на воздух што создава константен тек на меурчиња за да се аерира виното.

Reviews

Сеуште нема коментари.

Бидете први што ќе го прегледате “PULLTEX, PWC AIRVIN MICRO-AEREATOR”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *